Олімпійський день / середня “А”, “Б”

Сьогодні , 25 червня у ЗДО № 10 «Білочка» запалав олімпійський вогонь.

Яскраве сонце, гучні оплески та справжній спортивний азарт — саме так у нашому закладі пройшов незабутній Олімпійський день в середніх групах “А”, “Б”. Територія «Білочки» перетворилася на справжнє олімпійське селище. Головними героями свята стали дві потужні команди: «Живчики» та «Олімпійці».

Великий забіг та запеклі естафети.

Свято розпочалося з урочистого відкриття та загального забігу команд. Маленькі атлети дружно рушили до старту, демонструючи чудову витривалість та єдність.
Основна частина – це естафети:
1«Наповни водою відерце». Спритність та координація рухів.
2«Перенеси м’яч» — випробування на координацію рухів та швидку реакцію.           

3.Метання мішечків на дальність — тут юні спортсмени продемонстрували силу своїх рук та точність.
4.Перетягування канату — найемоційніший фінал змагань, який показав залізну волю до перемоги та неймовірну згуртованість команд.

Перемогла дружба!

Команда «Живчики» вразила всіх своєю нестримною енергією та швидкістю, а «Олімпійці» проявили завидну витримку, дисципліну та чітку тактику. У запеклій боротьбі переможців визначити не вдалося, адже головний рекорд наших вихованців — це взаємовиручка та щира підтримка одне одного.

Залишити відповідь

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.